Dekarasyon

Mimari ve iç mimaride geniş bir yelpazede hizmet veren firmamız işlerinin çoğunluğunu ev ve villa dekorasyonları oluşturmaktadır.Ayrıca fuar standı, ofis dekorasyonu, mağaza dekorasyonu gibi konularda da pek çok çalışması bulunmaktadır.

Genel olarak, kaliteli ve güvenilir hizmet vermeyi kendine prensip edinen; bu bakış açısını şirket politikası olarak benimsemiş olan firmamız, güvenlik ve çevre gibi kalite unsurlarına birinci derecede önem vermektedir. Son yıllarda depreme karşı güçlendirme işlerine de ağılık veren firmamız sektöründe güvenilirlik kazanmayı hedef olarak belirlemiştir.

  1. Projelendirme ve uygulama
  2. İç mimari projeler
  3. Anahtar teslim projeler

 

MİSYONUMUZ

DOĞUŞ YAPI ailesi olarak misyonumuz, müşterilerimize kendilerini ait hissedebilecekleri mekanlar yaratmaktır. Bu doğrultuda da en önemli verileri yine müşterilerimizden almaktayız. Müşterilerimizin zevkleri, fikirleri, yaşam tarzları, mevcut ve gelecekteki ihtiyaçları, hobileri gerek mekan, gerekse obje tasarımlarımızda çıkış noktalarımızı oluşturmaktadır.

Tüm bu uğraşlar sonucunda her mekana özel, bir hikaye ortaya çıkıyor ve bu hikayeyi özenle seçilmiş aksesuarlarla tamamlıyor, daha da kişiselleştiriyor ve esas sahiplerine teslim ediyoruz.

DOĞUŞ YAPI olarak ise bu hizmetimizi, daha limitli olmakla beraber mekansal, daha az detaya inerek ve kaba inşaata dokunmadan gerçekleştiriyoruz. Tavsiye edilmeyi önemsiyor, projeleri, mimarlık sanatı ve bilimin öngördüğü kurallar ile müşteri tercih ve ihtiyaçlarının belirlediği sınırlar arasındaki en optimum noktada, müşteri memnuniyeti odaklı uyguluyoruz.